KONTAKT

SKICENTRUM3NEC - prodej, servis a půjčovna:
Nádražní 3 
Třinec 739 61

E-mail: info@skicentrum3nec.cz (v případě jakýchkoliv dotazů piště prosím e-mail)
Web: www.skicentrum3nec.cz 
Tel.: +420 734 850 987 (Pouze v nejnutnějších případech. Osobně obsluhujeme klienty na prodejně. Děkujeme.)

OTEVÍRACÍ DOBA KVĚTEN 2024:       
ČT         9. 5.      13-16

ČERVEN-SRPEN   ZAVŘENO


Máte zájem o naše služby v době, kdy máme zavřeno? Neváhejte nám napsat mail a domluvte si individuální termín.
PLATÍ ZDE UVEDENÁ OTEVÍRACÍ DOBA - s jinými platformami jako například google či seznam, kteří zveřejňují naše neaktuální informace, nemáme nic společného!

JAK NAŠE SKICENTRUM VZNIKLO?

Naše skicentrum je malý rodinný podnik a náš sen.
S manželem jsme byli dlouhou dobu oba dva zaměstnáni na horách. Manžel brousil lyže a já jsem učila lyžování v různých lyžařských školách. Společně jsme se setkali až ve skiareálu v Mostech u Jablunkova, kde jsme oba poměrně dlouho působili. Zvrat nastal, když jsem dostudovala a manžel začal podnikat. Za rok podnikání ztratil úplně jiskru v očích a jen opakoval, jak mu to broušení přece jen trochu chybí. Domluvili jsme se spolu, že tedy založíme jen takový "malý", ale opravdu malý servis pro naše potěšení a kamarády.

Začínali jsme v Neborech za Sojkou jako půjčovna a servis lyží. Prodeji vybavení jsme se původně věnovat vůbec nechtěli, jelikož jsme oba dva chodili ještě na plný úvazek do práce. Když jsme se byli nuceni přestěhovat na kruháč do Třince, nějak se nám to rozrostlo :-). Ač neplánovaně, jelikož stále máme oba své další pracovní povinnosti. Což je také důvod, proč nemáme otevřeno déle či například v neděli (tj. odpověď na vaše časté dotazy). Není to již v našich silách. Doma na nás každý den netrpělivě čekají naše milované děti. A neděli jsme tak vyhradili pouze pro ně :-). Jelikož nechceme slevit z našich zásad a nastavené kvalitativní laťky, jsme na to pořád sami :-). Přesto se stále ale snažíme najít někoho do naší party...bohužel zatím bezúspěšně.

Našim snem a cílem je vám poskytnout nové a velmi odborné rady ohledně lyžování, servisu lyží či nakoupení vhodného vybavení. Snažíme se každý rok o další inovace, stále se školíme a hrozně rádi se učíme novým kouskům. Našim cílem je poskytnout každému klientovi individuální péči. Každý model lyží, který máme na skladě, předem osobně testujeme. Abychom přesně věděli, co daný model umí a uměli jsme vám, co nejdéle poradit.

Právě pro tyto aspekty bychom chtěli zachovat skicentrum jako rodinný podnik s maximálně dvěma schopnými zaměstnanci (do budoucna). Nechceme být kolos, jehož cílem je jen rychle a bezhlavě všechno prodat. Chceme, aby se k nám klienti rádi vraceli a my jim uměli opět perfektně poradit. Tak držte palce, ať se nám to daří :-).

Přejeme pěknou, bílou zimu a povedenou sezónu.

Haňa a Petr

Touto cestou také moc děkujeme našim kamarádům, brigádníkům, kteří nám čas od času s něčím vypomohou. Velmi jim za to děkujeme a vážíme si toho.

JSOU TADY PRO VÁS:                                                                
Petr Martynek
- technická a odborná pomoc, servis
- od roku 2001 servisní technik, vždy brousil na strojích značky Montana
- preferuje přesnost a vysokou kvalitu broušení
Mgr. et Bc. Hana Martynková
- prodej, půjčovna, obchodní dotazy
- 10 let působila jako lyžařská instruktorka v různých ski areálech
- vystudovala Fakultu sportovních studií a Pedagogickou fakultu v Brně

Provozovatel Skicentra:
Wintercool s.r.o.
Třinec 73961
IČ: 29463131
DIČ: CZ29463131
číslo účtu: 7731475001/5500

Adresa provozovny:

Skicentrum3nec
Nádražní 3
Třinec 73961
Tel.: 734850987


 

Kontaktní formulář

Ochrana proti spamu. Kolik je 2 * 297?

| More