ZBOŽÍ SEZÓNY 20/21 NASKLADNĚNO

Milí přátelé,

zboží pro letošní sezónu je již naskladněno. Přijďte si vybrat z nových modelů lyží, bot, čepic, rukavic, přileb, brýlí. Najdete u nás nepřeberné množství značek - POC, Briko, Devold, Tecnica, Rossignol, Blizzard, Lusti, Elan, Ziener, Eisbar, Smith, Relax, Mango, Leki, Roxa, Etape, Atomic, Salomon a jiné.

Novinkou je nový bootfitting včetně komplexní analýzy chodidla. Uděláme vám vložky na míru přímo podle otisku vaší nohy do jakékoliv obuvi, bruslí či lyžáků. Tlačí vás lyžáky? Netrapte se. Přijďte je vytáhnout.

Rozšířili jsme nabídku o exkluzivní značku brýlí Smith, lyže Blizzard a Elan, lyžáky Tecnica a Rossignol. Dámská kolekce lyžáků Rossignol vás pro letošní sezónu oslní překrásným designem a hlavně extra teplou vnitřní botičkou s Merino vlnou.

Půjčovnu jsme vybavili zcela novými lyžemi a botami pro děti, jak na celosezónní půjčení, tak na půjčení klasické. Pro dospělé lyžaře je připravena celosezónní půjčovna CARV kompletu, VIP lyží či dokonce TESTOVACÍCH lyží. Jejich počet je však omezen.

Tak neváhejte a přijďte se na nás podívat. Těšíme se na vás.

Celý tým Skicentra3nec

Prodej staršího vybavení PŮJČOVNA PRODEJ - přilby, rukavice, čepice, brýle, lyže, boty aj. Juniorské vybavení prodejna
| More