ELAN INSOMNIA 10 WHITE + vázání 9.0, 20/21

Objednávkové číslo: 2/1
Značka: Elan
Původní cena 10690,- Kč
Cena: 9 990,-
Stav zboží: nové
Dostupnost: skladem


Popis:

Dámské špičkové univerzální lyže na upravené terény určené pro zkušené rekreační a sportovní lyžařky.  Lyže Insomnia 10 ukazují, že silný výkon nemusí vždy znamenat vyšší hmotnost a objem. Jejich konstrukce zaručuje spolehlivé lyžování plně pod kontrolou a bez námahy, které znamená méně únavy, více lyžování a naprosto nejvíc zábavy.

kategorie: All Mountain

Technologie: 

- AMPHIBIO 4D: Elanem patentovaná technologie Amphibio 4D je nejnovějším vývojovým stádiem moderní konstrukce lyží. Základem 4D konceptu je to, že tradičně ploché strukturní prvky lyží jsou speciálně konvexně a konkávně vytvarovány na špičce a patce. Tvarované strukturní prvky v kombinaci s profilem Amphibio zaručují lyžím bezkonkurenční všestrannost, pevnost a skvělý jízdní výkon.

Profil Amphibio představuje revoluční konstrukci lyží, která využívá jak profil camber, tak rocker na jedné lyži. Pravá a levá lyže má rozdílnou konstrukci: camberová vnitřní hrana lyže zaručuje dobrou přilnavost hran, přesný výkon a stabilitu, zatímco rockerová vnější hrana umožňuje snadné zatáčení, toleranci k chybám lyžaře a plynulé přechody mezi oblouky.

Konstrukce:

Laminované dřevěné jádro - sahající od špičky až po patku lyže je speciálně tvarované pro každý model a délku lyže. Díky použití různých typů dřeva v různých kombinací je možné upravit pružnost lyží pro různé typy lyžařského výkonu. Toto dřevěné jádro je velmi poddajné a zároveň odolné.Umožňuje přenos sil přímo na hrany a zaručuje vynikající jízdní vlastnosti v různých podmínkách.

 

- Konstrukce bočních hran RST přispívá k optimálnímu přenosu síly a energie od lyžaře na hrany lyží a zaručuje maximální držení hran od špičky až po patku.

Technologie TruLine - posunuje asymetrický design lyží na úplně novou úroveň díky strategickému rozložení materiálu přes hrany lyží. Konstrukční materiál je umístěn po celé délce hrany lyže, což jí dodává větší stabilitu v oblouku, zatímco odebírání materiálu na vnější hraně pomáhá hladkému a snadnému pro vedení perfektního oblouku.

Doporučená délka -15/0cm pod výšku postavy

Krojení (sidecut) a rádius:

121-76-104

R = 10.1m/144cm/, 11.5m/150cm/, 13.9m/158cm/, 14.4m/166cm/ 

Parametry:

Vyberte délku lyží: 144

Ke stažení:

ELAN INSOMNIA 10 WHITE + vázání 9.0, 20/21ELAN INSOMNIA 10 WHITE + vázání 9.0, 20/21
sleva novinka| More